HLAVNÍ DŮVODY NÁKUPU INVESTIČNÍHO ZLATA

  1. Jistota. Po dobu více jak 5000 let je zlato měnou, která nikdy neselhala.
  1. Vzácnost. Hodnota zlata jako vzácného kovu, který nelze chemicky vyrobit a jehož zásoby jsou omezené, nikdy neklesne na nulu.
  1. Likvidita. Zlato je možné okamžitě směnit za peníze. Zlato bylo a je univerzální měnou ve všech státech v kterékoli době.
  1. Neomezené vlastnictví. Zlato je zcela ve vašem neomezeném a soukromém vlastnictví, přičemž je velmi lehce přenositelné.
  1. Vysoká koncentrace hodnoty. Zlato má vysokou tzv. „hustotu hodnoty“, kdy malé množství drahého kovu poskytuje významnou kupní sílu.
  1. Stabilita. Hodnota zlata, na rozdíl od peněz a finančních produktů, není ohrožena politickými změnami (zestátnění) či finančními výkyvy (hyperinflace, měnová reforma).
  1. Nákup investičního zlata je osvobozen od DPH. Po roce držení investičního zlata u fyzických osob výnos z prodeje nepodléhá dani z příjmů.

 

Investice do drahých kovů jsou bezpečné a dlouhodobé investice, které výrazně rostou v mimořádných situacích, jakou jsou např. hospodářská krize, měnová reforma, nestabilní politická situace, apod.

Investiční zlato není nástroj určený ke spekulativnímu investování ale především prostředkem, který chrání před inflací.

 

 

Zavolejte nám...
+420 734 281 609