PROČ SPOŘIT DO ZLATA

Investiční zlato není nakupováno ze sběratelských důvodů, ale jako konzervativní dlouhodobá investice, jejímž cílem je zachování hodnoty úspor, která se snižuje působením inflace. Investiční zlato není nástroj určený ke spekulativnímu investování ale prostředkem, který především chrání před inflací.

Ekonomický význam zlata dokládá rovněž fakt, že centrální banky jednotlivých států nakupují zlato a drží zlaté rezervy. Investice do drahých kovů jsou bezpečné a dlouhodobé investice, které výrazně rostou v mimořádných situacích, jakou jsou např. hospodářská krize, měnová reforma, nestabilní politická situace, apod.

Spoření do zlata je vhodný produkt pro všechny, kteří si nemohou dovolit pořídit zlatý slitek jednorázovým nákupem. Je nesprávné se domnívat, že zlato je luxusní investicí určenou pouze pro bohaté jedince.

U TROYSKÉ UNCE  je možné pravidelně spořit do zlata již od 300 Kč měsíčně.

Investování do zlata je vhodná alternativa ke stavebnímu či důchodovému spoření. Na rozdíl od těchto finančních produktů investice do zlata nepodléhá politickým vlivům či právním omezením.

 

Zavolejte nám...
+420 734 281 609