NAŠI PARTNEŘI

Našimi dodavateli jsou renomované rafinérie, které splňují nároky na kvalitu dle požadavků mezinárodní organizace „The London Bullion Market Association“ - http://www.lbma.org.uk.

 

PAMP SA

je přední světovou nezávislou rafinérií drahých kovů s dominantním postavením na hlavních světových trzích. Byla založena v roce 1977 ve Švýcarsku, kde sídlí dodnes. Zaměřuje se na kompletní výrobu zlatých a stříbrných investičních slitků, ale rovněž i na průmyslové zpracování drahých kovů. Tato značka je charakteristická svým reliéfem, na kterém je zobrazena bohyně štěstí a hojnosti Fortuna. Investiční zlato PAMP je vyráběno ražením. Tento způsob výroby zaručuje nejen vysokou estetickou hodnotu slitků, ale také větší bezpečnost před jejich falšováním.  

Od roku 1987 je společnost PAMP součástí "Good deliveru listu", který zajištuje nejvyšší kvalitu zlatých produktů, a umožňuje tak volnou směnitelnost investičních zlatých slitků PAMP za hotové peníze kdekoli na světě. Značka PAMP je nejprodávanějším investičním zlatem na trzích USA, Blízkého východu a Indie.  

Více informací naleznete zde: http://www.pamp.com.

 

PERTH MINT

Historie mincovny Perth Mint začala se založením pobočky Perth královské mincovny v Británii v roce 1899. Mincovna patřila pod Británii až do roku 1970, kdy přešla pod kontrolu vlády Západní Austrálie, která ji vlastní dodnes. Mincovna nabrala nový směr po vytvoření Gold Corporation v roce 1987. Ve svém logu má zobrazenu labuť, známý australský endemit.

Zlaté slitky certifikované Perth Mint odpovídají londýnskému standardu "Good delivery", a proto jsou bez problémů akceptovány na všech světových trzích. Perth Mint je známá pro svou pověst v inovaci a vynikající kvalitě svých produktů. V současné době Perth Mint poskytuje příležitosti pro investice do drahých kovů všech standardních velikostí a druhů. 

Více informací naleznete zde: http://www.perthmint.com.au 

Zavolejte nám...
+420 734 281 609